BarHiid Stuudio kaasasutaja

kapten José

Aitäh, et liikmeks hakkamise vastu huvi tunned! Või üldse BarHiid Stuudio tegemiste vastu. Või üldse, et siin leheküljel oled. Juba ainuüksi oma külastusega näitad, et see, mida BarHiid Stuudio teeb, läheb kellelegi korda. Stuudio eesmärgiks pole raha taga ajada, vaid vaimukaaslasi leida ja kui nende hulka kuulud, siis Sinule nauditavat loomingut meisterdada. Kui BarHiid Stuudio materjal Sind kõnetab, siis parim innustus on anda kommentaarides tagasisidet.

Kui tunned, et sellest ei piisa, tule astu julgelt BarHiid Stuudio liikmeks. Siinne looming on sündinud töötamise kõrvalt, minu, José ja teiste panustajate vabast ajast ja rahast. Liikmeks hakkamisega aitad kompenseerida kulusid ja julgustad BarHiid Stuudiot samadel rööbastel jätkama, et veel rohkem veelgi kvaliteetsemat materjali luua. 

Neil lugudel siin ei oleks mõtet, kui poleks, kellega neid jagada. Tänan südamest Sind ja kõiki teisi, kes käite BarHiid Stuudiot külastamas ja ühel või teisel moel sellele kõigele siin kaasa aitate.

BarHiid Stuudio loomingust ja tegevusest tekkinud tulud ja kulud alates asutamisest 2017 märtsi alguses kuni 2020 juuli lõpuni:

 Kulud: 6950 

 Tulud & toetused: 3001 €

Äratasuvus kokkuvõttes: -99 €/kuus 

 

UUDISTAJA 

0,00€/kuus (tasuta)

Kas sul ei leidu ülearuseid sente, aga BarHiid Stuudio tegemised pakuvad huvi ja tahad olla toeks kasvõi moraalselt? Siis hakka Uudistajaks! See ei maksa midagi ning annab võimaluse hoida end mugavalt kursis BarHiid Stuudio tegemistega.

 

Mida saad Uudistajana?

♦ Ühe korra kuus minikokkuvõte e-postile  ♦

BAASLIIGE

1,99€/kuus

Kas Sul on taskus üks kahemündine? Mille peale sellise summa viimati kulutasid? Mida selle eest osta saaksid?


Kui see on Sinu jaoks suur summa, siis hoia seda hoolega. Kui mitte nii väga suur, siis tea, et BarHiid Stuudio jaoks võiks Sinu kahemündine olla tõestus, et maailmas on juures üks inimene, kes päriselt hindab BarHiid Stuudio loomingut. Hindab seda tõeliseks asjaks, mille looja peaks saama tasu.

Mida saad baasliikmena?

♦ BarHiid Stuudio igavene tänu ♦

♦ Ühe korra kuus pikem isiklik ülevaade e-postile ♦

♦ Eluaegne allahindlus Videorelv teenustele (link ülal) ♦

PÕHIPORGAND 

5,99€/kuus

Kui Sul on usku, et BarHiid Stuudiol on annet luua tõeliselt vägevaid teoseid, on siin võimalus seda välja näidata. BarHiid Stuudio põhiporgandina panustad stuudiosse igakuiselt kuus eurot, mille eest saab stuudio kaasasutaja - küülik José - lubada endale täpselt kuu aja varu porgandeid. See on põhivahend, millega julgustada BarHiid Stuudiot praegusel rajal jätkama ning võimaldada väljaminekuid veelgi professionaalsemaks loominguks.

Mida saad põhiporgandina?

♦ BarHiid Stuudio igavene tänu ♦

♦ Ühe korra kuus pikem isiklik ülevaade e-postile ♦

♦ Eluaegne allahindlus Videorelv teenustele (link ülal) ♦

♦ Liikmesuse ajal valminud tasulised teosed tasuta ja isikliku pühendusega eksemplar ♦

♦ Sinu abil valitud nime ja isleoomuga kõrvaltegelane kõigis sobilikes teostes ♦

KAITSEINGEL

19,99€/kuus

 

Mõeldud Sulle, kui Sul on rahaga head seisud; kui kahekümnekas rahakoti vahelt pole Sulle eriline asi välja käia; kui leiad, et BarHiid Stuudio ajab väga vinget asja ja on sellist toetust väärt.

Mida saad põhiporgandina?

♦ BarHiid Stuudio igavene tänu ♦

♦ Ühe korra kuus pikem isiklik ülevaade e-postile ♦

♦ Eluaegne allahindlus Videorelv teenustele (link ülal) ♦

♦ Liikmesuse ajal valminud tasulised teosed tasuta ja isikliku pühendusega eksemplar ♦

♦ Sinu abil valitud nime ja isleoomuga kõrvaltegelane kõigis sobilikes teostes ♦

♦ Nimeline äramainimine kaitseinglina kõigis liikmesuse ajal ilmuvates BarHiid Stuudio sobilikes teostes ♦

 

BarHiid Stuudiol on nelja erinevat tüüpi liikmeid. Liikmearve tuleb Sinu e-postile iga kuu alguses alates järgmisest kuust, ehk liitumise hetkel ühtegi kohest makset ei kaasne. Liikmesuse saad igal ajal katkestada. 

Tasulistele liikmetele kehtib eluaegne soodustus kuni -60€ Videorelv videograafia teenustele skeemiga -1€ iga täitunud kuu eest BarHiid Stuudio tasulise liikmena. Täpsem info videograafia teenuste kohta varsti tulekul.

 

Liikmetulud kokku: 36€/kuus

TEINE EESMÄRK (100€/kuus)

Täielik kulude katmine

Esimese eesmärgi saavutamine kattis kõik, mida vaja olemas olemiseks. Kvaliteedi nimel teeb BarHiid Stuudio täiendavaid kulutusi näiteks videotehnika, litsentside ja illustratsioonide peale. Teise eesmärgi täitumisel saaks BarHiid Stuudio majanduslikult täiesti iseseisvaks. Saaksin teha kvaliteetset asja, ilma et peaksin selle eest sentigi peale maksma.

Olemas 36%

ESIMENE EESMÄRK (20€/kuus)

Eksisteerimiskulude katmine

BarHiid Stuudio esimene tagasihoidlik eesmärk on saada kaetud Stuudio ülalpidamisega seotud igakuised vältimatud arved, näiteks pangakonto ja internetiaadressi eest. Kui liikmetasud kasvavad kokku kahekümne euroni kuus, jõuab BarHiid Stuudio esimest korda punkti, kus ei peaks pelgalt Stuudio eksisteerimise eest igal kuul peale maksma.

Täidetud!

Tahad rohkem teada?

TUTVU STUUDIOGA

BarHiid Stuudios on midagi uut igal kuul

TELLI TEAVITUSED