• BarHiid Stuudio

BarHiid Stuudio koduleht v3.0

Kui ma BarHiid Stuudioga algust tegin, siis oli see lihtsalt koht, kuhu postitada suvalist kraami, mille valmistamine mulle lõbu pakkus. Oleme sellest kohast päris kaugele edasi jõudnud. BarHiid Stuudio ambitsioon mängude ja kirjanduse areenil on tõsisem kui kunagi varem.


Tänasega jõudis BarHiid Stuudio koduleht kolmandale tasemele. Meie Stuudio on nüüd ilusam ja puhtam.


Võõra inimese jaoks, kes maandus BarHiid Stuudio varasemale lehele võis olla parajalt keeruline aru saada, mis siin üldse toimub ja millega BarHiid Stuudio lõppude lõpuks tegeleb. Talle vaatas vastu suur ja kirju hunnik mängudest, teadusjuttudest, blogikirjutistest, sensuaalsetest gifidest, lühivideotest, luuletustest ja vanaema sokkidest. Isegi kui miski selles kuhjas tundus lahe, võis üsna kindel olla, et teised osad jätsid teda külmaks või mõjusid lausa vastumeelselt.


Fokuseerimise nimel lahkuvad BarHiid Stuudio kodulehelt kõik lisamaterjalid, mis ei seostu otseselt Stuudio eesmärgiga kirjutada vingeid mänge ja lugusid. Raputame maha ballasti, et tõusta kõrgemale unistuste poole.


BarHiid Stuudio lehelt lahkuv sisu ei lähe ahju põletamisele. Aegamööda leiavad need uue kodu ja muutuvad millalgi tulevikus kättesaadavaks erinevates Pärtli isiklikes blogides. Täpsemat infot selle kohta hakkab tekkima aadressile parteloc.blogspot.com

Tahad rohkem teada?

TUTVU STUUDIOGA

BarHiid Stuudios on midagi uut igal kuul

TELLI TEAVITUSED