• BarHiid Stuudio

NWN Vangid - Lapsepõlve lõpp

Ülikooli lõpusirgele jõudnuna veedan praegu oma argipäevi praktikal töötades. Olen nüüd "päris" inimene, kes viis korda nädalas kaheksa tundi tööl käib ja nagu selgub, ei jäta see hobide jaoks just kuigi palju aega.


Kui trenn ja söögikorrad maha võtta jääb heal juhul tunnike või kaks, mille jooksul mängumaailma sukelduda ja sedagi vaid siis, kui pole plaani tüdrukuga välja minna või kohustusi seoses erinevate projektide ja ametipostidega, mida õppetöö kõrvalt juurde olen korjanud.


Leian end olukorrast, kus loen minuteid suurema hoolega kui eurosid. Mängu jaoks vajaliku pildi otsimiseks kulub rohkem kui viis minutit? - Läheb juba liiga kalliks, parem võtan mõne vähem sobiva ja “odavama”. Blogipost tahab kirjavigade kontrolli? - See võtaks viisteist minutit, mille investeerin parem järgmisesse jutumängu puutuvaks ajurünnakuks. Vaataks jurana paistva filmi lõpuni, lootuses, et see läheb paremaks? - No way, et olen selle nimel valmis tunniga riskima.


Seda kõike silmas pidades olen sunnitud kokku tõmbama oma vabast ajast sõltuvaid ettevõtmisi, mis hõlmavad praegu kõiksugu blogisid, kroonikaid ja erinevaid mänge, sh "Vangide" seikluse kirjutamist. Lõppude lõpuks on mõnel õhtul nädalas mõnus ka niisama aeg maha võtta ja raamatuid lugeda või Ristiisas mõned õlled teha.


"Vangid" ei jää pooleli, aga aeg, mida saan panustada selle kirjutamisse, saab olema tagasihoidlikum ja valmimisaeg lükkub seetõttu kaugemasse tulevikku.

Tahad rohkem teada?

TUTVU STUUDIOGA

BarHiid Stuudios on midagi uut igal kuul

TELLI TEAVITUSED